Zarząd Klubu na wniosek członka zarządu d/s hodowlanych,
z dniem 01.01.2015 roku wprowadza zmiany w „Regulaminie Hodowlanym”
w paragrafie 16 „Prawa i Obowiązki Hodowcy”

Szczegóły w regulaminie

Egzamin psów

Egzamin psów ubiegających się o licencje hodowlaną
odbędzie się 27-go XII 2014 r o godz. 13.00

O miejsce egzaminu, proszę dopytywać się telefonicznie w sekretariacie

Psy / suki, które chcą wziąć udział, proszę o zgłaszanie mailem na pocztę klubu.
Do egzaminu zostaną dopuszczone tylko te psy / suki, które zostaną zgłoszone!
Zgłoszenia należy nadsyłać do 20 XII 2014 r.

 
 
 

Wystawa w OŁOBOKU 20-21 września 2014 r.

Wystawa Ołobok 21_09_2014

Alex z Brzozowego Lasu – reproduktor ur.05.06.2012.

oj.Cash vom Butjenter Land
m.Adela Xandor
hod./wł. Ł.Solecki
hodowla „z Brzozowego Lasu”

 
wystawa Ołobok _psy

V1 (52) Cash vom Butjenter Land
oj.Banderas du Domaine Parc
m.Meisje vom Butjenter Land

V2 (29) Alex Z Brzozowego Lasu
oj.Cash vom Butjenterv Land
m.Adela Xandor

V3 (34) Fado z Kasztanowej Alei
oj.Condors vom Zellwaldrand
m.Xara Przylesie

V4 (32) Efendi Dawmar
oj.Leif vom Farbenspiel
m.Idy zur Worringer Rheinaue

V5 (35) Grando z Kasztanwej Alei
oj.Yannick vom Butjenter Land
m.Azy z Kasztanowej Alei

V6 (36) Leroy von der Noriswand
oj.Fulz di Zenevredo
m.Jessica Degli Achei

V7 (33) Ergo Rara Canis
oj.Leif vom Farbenspiel
m.Iduna von der Grafebnburg

V8 (50) Dragon z Kasztanowej Alei
oj.Banko vom Farbenspiel
m.Espa Przylesie

 

wystawa Ołobok _suki

V1 (27) Jamila von der Grafenburg
oj.Qenn vom Loher Weg
m.Navel von der Grafenburg

V2 (25) Elza z Kasztanowej Alei
oj.Leif vom Farbenspiel
m.Xara Przylesie

V3 28) Visa vom Farbenspiel
oj.Zamp vom Thermodos
m.Taska vom Farbenspiel

V4 (26) Emi Dawmar
oj.Leif vom Farbenspiel
m.Idy zur Worringer Rheinaue

V5 (24) Ajra Bella Primavera
oj.Yannick vom Butjenter Land
m.Axa z Kasztanowej Alei

V6 (23) Adela Xandor
oj.Arus z Kasztanowej Alei
m.Yang Przylesie

V7 (58) Nea Przylesie
oj.Yannick vom Butjentr Land
m.Winnie vom Farbenspiel

V8 (57) Ginger Rara Canis
oj.Django vom Bierstadter Hof
m.Jamila von der Grafenburg

V9 (59) Fandi Dawmar
oj.Yannick vom Butjenter Land
m.Idy zur Worringer Rheinaue

V10 (56) Dona Wilcza Gromada
oj.Iwo Gala
m.Inga Arkadia